پیام فرستادن
aboutus

نمایه شرکت

شرکت ابزار بین المللی پرفکت با مسئولیت محدود،تامین کننده عالی دستگاه تست جهانی و خدمات مرتبط، در سال 1997، تایوان تاسیس شد. سپس، کارخانه Dongguan در سال 2003 تاسیس شد. راه حل های بهبود کیفیت برای لاستیک، پلاستیک، کفش، مواد غذایی، مواد شیمیایی روزانه، کاغذ، چاپ رنگی ارائه کرده است. بسته بندی، کیف های چمدانی، سیم الکترونیکی، نساجی، تجهیزات ورزشی، بیوشیمیایی، دارویی، لوازم خانگی، تجهیزات اداری، هوانوردی، هوافضا، و همچنین کالج ها و دانشگاه ها، مؤسسه تحقیقاتی و سایر مشتریان از حوزه تحقیق و توسعه علمی.

 

Perfect International Instruments Co., Ltd

شرکت ابزار بین المللی پرفکت با مسئولیت محدود،عمدتاً بر روی تحقیق، ساخت و فروش در دستگاه تست کشش، دستگاه تست جهانی، دستگاه تست فشار هیدرولیک، اتاق تست محیطی تست مقاومت کششی، اتاق تست رطوبت دما، فر پیری، اجاق خشک کردن هوای داغ، محفظه اسپری نمک، محفظه نوار چسب، تمرکز دارد. تجهیزات تست چمدان و کیف .این محصولات مطابق با استانداردهای UL، ASTM، JIS، GB، ISO، TAPPI، EN، BS ... و سایر استانداردهای داخلی و بین المللی هستند.

Perfect International Instruments Co., Ltd

 

 

ابزار کاملبیش از 20 سال فناوری و تجربه جمع آوری کرده است و بیش از ده ها حق ثبت اختراع مانند اختراع، مدل کاربردی و ظاهر را به دست آورده است. از سال 1997 به توسعه داخلی، به تدریج برای صنعت تست چسب، صنعت بسته بندی کاغذ، لوازم آرایشی، مواد غذایی و نوشیدنی، کیف های دستی و سایر صنایع برای واردات فناوری تشخیص کیفیت پیشرفته خارجی و فناوری پیشرفته بین المللی ابزار تشخیص.

 

 

ایده آل ما: ارائه بهترین راه حل به مشتریان برای بهبود کیفیت محصولات، رفع عیوب کلیه محصولات و استفاده از خطرات پنهان و پیگیری بهبود کیفیت زندگی انسان!

Perfect International Instruments Co., Ltd

 

 

تاریخ

رویدادهای تاریخ شرکت Perfect International Instruments Co.، Ltd

1997

Perfect International Instruments Co.، Ltd. در Taichung تایوان تاسیس شد. در همان سال، گنج "PERFECT" وارد صنعت ابزار تست لاستیک و کفش شد. ابزار دقیق توسط Adidas (Adidas) مرکز خرید آسیا پاریس به رسمیت شناخته شده است. در همان سال 1997، بازار داخلی را باز کرد، مجموعه ای کامل از ابزار برای تولید محصولات برای تولید کنندگان صنعت کفش را فراهم کرد. علاوه بر این، دفتر مركز سرپوشیده نیز تنظیم شده است.

1999

Dongguan کامل کارخانه لوازم جانبی ابزار تاسیس شد، که عمدتا مسئول خدمات پس از فروش سرزمین اصلی چین، آماده شدن برای ورود به بازار سرزمین اصلی.

2003

شرکت Dongguan Perfect International Instruments Co.، Ltd به عنوان سرنشین اصلی تاسیس شد و استراتژی این شرکت شروع به تمرکز بر کلی انتقال بازار داخلی کرد. در همان سال، دستگاه های آزمون چمدان سری PERFECT توسط سامسونیت فناوری آمریکایی تایید شد.

2004

محصولات Perfect International Instruments Co.، Ltd. توسط موسسه بازرسی کیفیت جیانگ سو اهدا شد. در همان سال، ما علامت های تجاری محصول سری "PERFECT INTERNATIONAL" را ثبت کردیم و شروع به فروش بیشتر تجهیزات تست مرتبه بالا در بازار ملی کردیم.

2006

شرکت Perfect Instruments. توسط اداره نظارت بر استانداردهای استان گوانگدونگ برای مجوز تولید محصولات مترولوژیکی اهدا شد ؛ در همان سال، محصول ما توسط Coca-Cola چین تایید شد.

2007

Dongguan Perfect Instrument Co.، Ltd توسط انجمن چسب چینی به عنوان اولین شرکت ابزار پذیرفته شد و در تصویب استاندارد ملی چسب شرکت کرد. در همان سال، تعدادی از استانداردهای ملی برای چمدان را تهیه و اصلاح کردیم. مفهوم تشخیص پیشرفته بین المللی را در صنعت ما معرفی کنید

2008

تحت شرایط اقتصادی جدید، ابزار دقیق تایوان و دونگوآن، تجزیه و تحلیل آرام و تصمیم عمدی برای انتشار اعلامیه بزرگ انجام داده است. اعلام گنج بزرگ توضیح مأموریت شرکت را می دهد و ارزش آن را برای آن تعیین می کند و راه پیش رو برای همه افراد نجیب را نشان می دهد. این همچنین "PERFECT" را نشان می دهد که به طور رسمی از تولید کننده تجهیزات و تجهیزات به یک ارائه دهنده راه حل برای بهبود کیفیت مشتری تبدیل خواهد شد.

2009

راه حل محلی سازی به طور رسمی معرفی شد و علامت تجاری استاندارد سری Cheminstruments به طور رسمی ثبت شده است. PERFECT تغییرات مهمی را در محل انجام داده است. پایه تولید دوم دونگوان در همین سال تأسیس شد و تولید و توسعه محصولات شبیه سازی محیط زیست انجام شد


2010

مرکز بازاریابی بین المللی در تایپه، تایوان تاسیس شد. در یک سال، موقعیت های بازاریابی در سراسر کشورهای جنوب شرقی آسیا گسترش یافت. جاده بین المللی شرکت شروع به فعالیت می کند.

2012

در سال جاری، 3 اختراع اختراع ملی، 9 مدل سودمند و نزدیک به 15 طراحی ظاهر را اعطا کردیم. مرکز بازاریابی بین المللی دقیق اخبار را ضرب و شتم کرد، محصولات ماشینی تست به شمال و جنوب امریکا و اروپا، ایتالیا و سایر کشورها صادر می شود رضایت مشتری را می گیرم

2013

سری "PERFECT" از دستگاه های آزمایش زیست محیطی و دستگاه های تست مکانیکی توسط تولیدکنندگان بزرگ تلفن همراه ارتقا یافته است و به همین علت به تولید کنندگان الکترونیک بزرگ مانند "Foxconn" وارد شده است. این شرکت پیشرفت بزرگی انجام می دهد.

2014

محصولات مقررات "فشار سنج بالا" به عنوان "محصولات با تکنولوژی بالا گوانگدونگ" عنوان شده است. PERFECT serise اتاق شبیه سازی آزمایش محیط زیست به عنوان تامین کننده واجد شرایط شرکت های نظامی چینی تبدیل شد.

2016

"سیستم اندازه گیری و کنترل دستگاه کشش کششی" و "سیستم کنترل دما و رطوبت" مجوز ثبت اختراع کپی رایت نرم افزار را بر عهده گرفت. در همان سال، "دستگاه تست نوار Uncoil" توسط کشور برای اختراع ثبت اختراع مجوز گرفت

سرویس

Perfect International Instruments Co.، Ltd

ارائه بهترین راه حل ها:

مهندسین فروش ما با توجه به وضعیت واقعی مشتری، طرح منطقی تست را ایجاد می کنند. ایستاده در سمت مشتری برای ارائه کمک حرفه ای برای مدیریت کیفیت و کنترل کیفیت مشتریان.

A. نیاز مشتریان را دریافت کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مشتری مراجعه کنید.

ب. دانش علمی

با توجه به تقاضای واقعی مشتری، طرح علمی و عملی را انجام دهید

یک سرویس توقف

خدمات پس از فروش ما از جمله:

1. یک سال گارانتی از جمله تعمیر و نگهداری رایگان و تغییر قطعات ابزار
2. کمک های فنی و آموزش ویدئویی طول عمر
3. قیمت بی نظیر ما به طور مداوم تلاش می کنیم راه هایی را برای کاهش هزینه های تولید و به دست آوردن صرفه جویی برای شما پیدا کنیم!

4. آگاهی کامل برند هدف از هر نام تجاری قوی، رسیدن به سطح آگاهی است که ایده کیفیت و ارزش را در همه مشتریان بالقوه خود به وجود می آورد.
5. پیشنهادات ویژه به منظور حفظ مزیت رقابتی ما، ما دائما در حال ارائه پیشنهادات ویژه در دستگاه آزمون تست ارتقاء، کالاهای مصرفی و خدمات طراحی است. با تیم فروش ما تماس بگیرید تا ببینیم چگونه می توانیم پول زیادی را صرفه جویی کنیم.

تیم ما

Perfect International Instruments Co.، Ltd

 

برای ایجاد شکوه شرکت با هم کار کنید ، برای آرمان ما بجنگید!

ما تیم سختی هستیم و عقاید قاطعانه ای داریم. ما آزاد هستیم که از پتانسیل نامحدود خود برای کشف و جذب همه فن آوری ها و فن آوری های خانواده بزرگ استفاده کنیم. ما همیشه کاملاً به کیفیت محصولات انسانی پایبند بوده ایم و هدف مشترک خود را دنبال کرده ایم. .

 

کارگاه

 

 Perfect International Instruments Co., Ltd

 

تعطیلات و تور

 

Perfect International Instruments Co., Ltd

 

 

اتاق ملاقات

 

Perfect International Instruments Co., Ltd

 

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Michael Chan
تلفن : +8613925771883
فکس : +86-769-85818236
حرف باقی مانده است(20/3000)